Madingas aksesuaras - apyrankė ant kojos

Plona grandinėlė ant čiurnos atrodo labai elegantiškai ir papildo kiekvienos dailiosios lyties atstovės įvaizdį. Na, o masyvią apyrankę ant kojos išsirinkti jau sudėtingiau, kadangi reikia mokėti ją tinkamai priderinti. Tik atrodo, kad viskas paprasta: nusipirkai patinkančią, užsimovei ir keliauji. Deja, tinka toks papuošalas toli gražu ne kiekvienai.

Archeologinių kasinėjimų metu apyrankės buvo aptiktos ne vieną kartą – jas mielai nešiojo senovės gražuolės. Tačiau paprastai tokią prabangą sau galėdavo leisti tik labai pasiturinčios moterys iš aukštųjų sluoksnių. Yra ir kita medalio pusė – grandinėlę ant čiurnos segėdavo ir seniausios profesijos atstovės, tik jos puošdavo kairę koją, o damos, kurios buvo laisvos ir tiesiog norėjo susipažinti – dešinę.

Žinoma, šiais laikais tokių taisyklių beveik niekas nebesilaiko, o ir žino jas tik nedaugelis. Tačiau jeigu jau nusprendei nusipirkti apyrankę ant kojos, turėk omenyje, kad kai kurie vis dėlto su šių papuošalų istorija yra susipažinę, ir nešioti juos reikėtų ant dešinės. Pastebėtina ir tai, kad mūsų dienomis tai ir toliau yra laisvos ir nepriklausomos moters ženklas. Na, o jeigu dėl tokių dalykų sau nesuki galvos ir tiesiog nori papuošalo, daryk taip, kaip tau pačiai atrodo geriau.

Apyrankė ant čiurnos – madingas aksesuaras, pabrėžiantis savininkė spatrauklumą ir moteriškumą. Rytų šalyse merginos labai dažnai puošdavo apyrankėmis abi kojas – iš čia ir paplito tokia mada. Dabar kai kurios moterys mielai prie grandinėlės pritvirtina po kelis pakabukus, iš kurių kiekvienas turi savo prasmę. Pavyzdžiui, jie gali simbolizuoti keliones, neįgyvendintus troškimus arba svarbius gyvenimo įvykius.

2 psl. »

Komentarai (3)

ji 2013-04-09 16:23
Gražu, kažin ar man tiks. Man 60 metų.
Margarita 2012-08-20 00:07
Gerai skamba,-"apyRANKE ant...kojos"... :)Panasiai,kaip koju RANKsluostis...
Regina 2012-08-16 14:37
nepatogus dalykas. Turėjau, nepatiko.

Stilius

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Naujagimis vaikas gali matyti žalią ir raudoną spalvas, tačiau nemato mėlynos.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai