Kim Kardashian dukros saugumas kainuoja 800 000 JAV dolerių

Holivudo garsenybės į žiniasklaidos akiratį pakliūna ne tik dėl išskirtinio stiliaus, netikėtų pasisakymų, bet ir dėl sunkiai suvokiamų išlaidų - tūkstančiai drabužių, ištaigingos vilios ir įspūdingos sumos skiramos apsaugai ir privataus gyvenimo trupinėlių išlaikymui.

Sklinda gandai, kad realybės šou žvaigždė Kim Kardashian ir jos reperis vyras Kanye West savo dukros privatumo ir saugumo užtikrinimui išleido apie 800 000 JAV dolerių - būtent tiek atsiejo jų, vos vienerių metukų sulaukusios mergytės Noth, kurią tėvai, giminaičiai bei bičiuliai meiliai vadina Nori, dublerė.

„Speciali agentūra surengė atrankas Los Andžele, pora taip pat nusisamdė ir auklės dublerę, jie tikisi, kad kūdikio ir auklės dublerėms pavyks suklaidinti paparacius“, - žiniasklaidai išdavė šaltinis.

Noth yra vienas labiausiai fotografuojamų ir žiniasklaidoje aptarinėjų vaikų visame pasaulyje, tad tėvų noras apsaugoti savo dukrą atrodo pakankamai natūralus. Kita vertus, prie milžiniško mergytės žinomumo bene labiausiai prideda dublerius samdanti ir savo vaikui privatumo bandanti suteikti mama - moteris bei visa jos šeima jau 7-erius metus nuolat filmuojasi realybės šou, o Kim nevengia dalintis tiek savo, tiek ir mažylės Nori nuotraukomis socialiniuose tinkluose.

 

Komentarai

Žmonės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Daugiausiai vaikų turintis žmogus pasaulyje - tai Maroko sultonas Ismailas. Jis augina 548 sūnus ir 340 dukterų. Jo hareme vaikas gimsta maždaug kas 20 dienų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai