Kate Moss dukra seka mamos pėdomis - paauglė papuošė „Vogue“ viršelį

13-metės Lilos Grace mama Kate Moss yra viena garsiausių pasaulio modelių. Moteris pakerėjo daugybę fotografų ir dizainerių, dirbo su bene visais garsiausiais mados namais, pozavo įtakingiausių žurnalų viršeliams. Šįkart „Vogue“ viršelį papuošė ne tik žavi mama, bet ir jos pėdomis sekanti paauglė dukra.42-ejų metų Kate Moss gerokai sulėtino tempą ir imasi tik jai pačiai įdomių projektų, tačiau jos įtaka tebėra milžiniška. Ji - vienas iš modelių pasaulio etalonų, o jos eklektišką ir aštroką stilių liaupsina ir kopijuoja daugelis.

Tiesa, Lila Grace, kaip ir visi paaugliai, savo mamą vertina gerokai atsargiau. Jauna mergina teigia mylinti savo mamą, nepaisant to, kad ji kartais „erzina ir daro gėdą prieš draugus“.

Komentarai

Žmonės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai