Kaip sukurti patogų ir jaukų virtuvės interjerą?

Virtuvė – tai ne tik vieta, kur už stalo renkasi visa šeima, tačiau ir patalpa, kurioje šiuolaikinė namų šeimininkė praleidžia pakankamai daug laiko. Todėl labai svarbu, kad joje viskas būtų kruopščiai apgalvota, gražu ir patogu. Taigi šį kartą norime pakalbėti apie tai,  kaip svajones apie idealią virtuvę priartinti prie tikrovės.

Apdaila ir interjeras: kuriame grožį ir erdvumą

Deja, ne kiekviena šeimininkė gali pasidžiaugti erdvia virtuve, tačiau gerai suplanuoti ir sukurti maksimalų komfortą gali kiekviena iš mūsų. Ne paslaptis, kad nedidukėje virtuvėje turėtų vyrauti šviesios pastelinės spalvos, taip ji atrodys erdvesnė. Jeigu tau labiau patinka tamsios spalvos, tai pasistenk, kad dauguma paviršių būtų blizgūs: skirtingai nuo matinių, jie sukuria didesnę vizualinę erdvę.   

Tą patį galima pasakyti ir apie blizgias plyteles. Sienoms reikėtų rinktis mažiau ryškias ir neprimargintas plyteles, tokiu būdu  bus galima dėlioti akcentus ant kitų interjero datalių. Neutralias plyteles galima dekoruoti stilingu apvadėliu.

Virtuvės sienų plyteles patariame rinktis tokio paviršiaus, kurį būtų lengva prižiūrėti. Galima rinktis ir plaunamus tapetus ar dažus, tuomet juos nesudėtingai išvalysi dulkių siurbliu ar tiesiog drėgna šluoste.  Dar vienas variantas – skysti tapetai, kuriais atnaujinti suteptą vietą labai paprasta -  ją galima užtepti mentele, atskiedus ir sumaišius šiek tiek tapetų miltelių.

Grindų plytelių pasirinkimas gana didelis. Daugelis renkasi plyteles, nes jas paprasčiau prižiūrėti, o teisingai  jas sudėjus, jų eksploatacijos laikas gerokai pailgėja. Nors keraminės plytelės – šalta medžiaga, tačiau yra galimybė įrengti grindinį šildymą.   

2 psl. »

Komentarai (5)

vita 2016-06-16 14:30
kas galetu greitai ir kokybiskai istapetuoti virtuve?
ineta 2014-06-13 21:58
toks fainas
Juste 2012-10-18 23:20
Jei kas ieško idėjų virtuvei su tapetais, tai čia yra : http://interjeroidejos.com/virtuves-idejos/35-idejos-kaip-panaudoti-spalvingus-tapetus-virtuveje/
Fėja 2012-05-21 16:43
mes dalį virtuvės išklijavom kamščio imitacija. Vyras buvo nepatenkintas - sako, jaučiasi kaip grabe
Birutė 2012-05-21 13:46
kai mes įrenginėjome virtuvę, užsisakėm ir dizainerio paslaugas. Apžiūrėjo, kokius indus ir prietaisus turim, viską padarė taip, kad viskas turėtų savo vietą. Likom patenkinti, bet brangus malonumas

Interjeras

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai