Ką daryti, kad būtum jam vienintele

Už atsiųstą laišką dėkojame Pasmama.lt skaitytojai Rimai

Sakoma, kad priversti vyrą įsimylėti yra kur kas lengviau, nei vėliau jį išlaikyti. O juk kiekviena moteris svajoja apie amžiną laimę su savo mylimuoju, tačiau... aplink tiek daug pagundų. Labai gaila, bet vieno bendro ir visiems veiksmingo recepto, padedančio išlaikyti jį šalia, tiesiog nėra. Tačiau moterys nebūtų moterys, jei nesugalvotų įvairiausių gudrybių, kurios daugeliu atvejų yra labai veiksmingos.

Skirk daug dėmesio savo išvaizdai

Situacija iš tiesų gana paradoksali: savo mylimam žmogui turėtum stengtis būti pati gražiausia, mieliausia ir geriausia, o gaunasi visiškai atvirkščiai. Vos tik susirandi ilgalaikį draugą, iš karto atsipalaiduoji ir priimi jį tiesiog kaip savaime suprantamą dalyką. Eini su draugais – išsipuoši, grįžti namo – nusivalai visus makiažus ir apsivelki paprasčiausius drabužius. Juk nėra prieš ką puoštis, tavo vaikinas matė tave visokią. Klaida, labai didelė klaida. Ir jei manai, kad jis paprasčiausiai nepastebi tavo pastangų – taip pat esi neteisi. Paprasčiausiai dar neatradai savo mylimojo jautriosios vietos. Vieni vyrai atkreipia dėmesį į savo merginos veidą (makiažas, šukuosena), kiti vaikinai pastebi gražius drabužius, na o jei taviškis iš tų nepastabiųjų, tuomet jis tikrai atkreips dėmesį į naują apatinį trikotažą, kuriuo pasipuoši būtent dėl jo.

Pasistenk būti nenuspėjama

Tu juk žinai, kad vyrus traukia paslaptingos moterys. Na, gal ne tiek paslaptingos, kiek nenuspėjamos.  Jei tavo mylimasis visą laiką žino, ką tu ketini veikti ar netgi ką ketini pasakyti, santykiuose įsivyrauja nuobodulys. Nedidukė intrigėlė – štai kur yra tavo stipriausia korta. Nustebink jį netikėtu elgesiu, pavyzdžiui apsivilk kažką, kas priverstų jo širdį plakti greičiau.

2 psl. »

Komentarai (22)

sherri 2023-02-05 15:04
Daugiau neieškokite pagalbos susigrąžinti buvusį partnerį. Nes kunigas Adu turi išeitį per savo susijungimo meilės burtą ir susigrąžinti buvusius meilužius, nes prieš kelias savaites su jo pagalba susigrąžinau savo EX. apsilankykite jo kontaktinėje informacijoje, jei jums reikia jo pagalbos per (solutiontemple.info) (priestadu@gmail.com)
Sarafina 2022-12-06 10:33
Tai yra vienintelio patikimo burtininko, su kuriuo man teko susidurti, adresatas yra puikus chuby, galite per WhatsApp jam pranešti jo telefono duomenis arba paskambinti +23456504566 ir parašyti el. paštu chubygreat@gmail.com ir jis padės išspręsti jūsų problemą. problema. Tiesiog susisiekite su juo dėl bet kokios jūsų melo problemos: 1. jums reikia vaiko 2. jums reikia susigrąžinti mylimąjį arba buvusį meilužį, jis yra ten 3. jums reikia paaukštinimo jūsų darbo vietoje 4. kelionės apsaugos ir tiek daug daugiau jis dabar su juo susisiekia ir dainuoja pagyrimus. chubygreat@gmail.com
Issabella Tommasso 2022-12-06 10:12
Telaimina Dievas tą dieną, kai radau šį nuostabų pagalbininką, gyvenimo keitėją, laimės davėją, vadinu jį tokiais vardais dėl to, ką jis padarė dėl manęs ir daugelio kitų.
Mano santuoka krito dėl to, kad mano vyras padavė man skyrybų dokumentą, ir aš buvau tokia susikausčiusi, nes niekada to nenorėjau, dariau viską, stengiausi jį sustabdyti, bet Matteosas, mano vyras daugiau nenorėjo su manimi turėti reikalų. Taigi aš ieškojau būdo ir internete radau stiprų burtininką, kuriam perskaičiau, ką jis gali padaryti su savo magiška galia, negaišdamas laiko greitai susisiekiau su juo, jis man pasakė, ką daryti ir kokios informacijos jam prireiks. nuo manęs pradėti ir patikino, kad po 2 dienų mano vyras daugiau nekalbės apie skyrybas.
Taip mano byla buvo išspręsta padedant šiam vedliui chubygreatsolution@gmail.com.
Galite susisiekti su chubygreat, kad gautumėte pagalbos pateikdami šią informaciją chubygreatsolution@gmail.com, taip pat galite susisiekti su whatsapp +2349056504566, jis visada pasiruošęs numalšinti jūsų skausmą.
Aš atnešu tau ramybę
Evelina 2019-09-12 22:53
Man irgi 11 metu ir jis toks nuostabusss...ka darytii??
kornelija 2019-08-27 18:40
as bendravom grazei ir vakar paliko mane
Xxx 2016-08-20 17:31
Gaila
svajokle - vienaragiz 2016-02-28 01:38
Isimylejau metais janesni kartu lankom sokius ir per visa cempijonata prabuvom kartu (nu beveik) ka daryt????
jdhfsghd 2015-11-26 13:44
Paistalai. Tik sužadintų vyro norą bėgti pas kitą- kerštauti.
fausta 2015-10-21 15:06
man yra vos 11 metu o jis toks tobulas kad negaliu... kaip daryt kad jis mane isimiletu??
aleksandra 2015-09-25 14:48
sdctdyutcilyuty

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Korėjoje į vaiko amžių įskaičiuojami tie 9 mėnesiai, kuriuos jis praleido motinos įsčiose, todėl korėjiečiams visada metais daugiau, nei jų bendraamžiams iš kitų šalių.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai