Aktoriai Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris neperka vaikams Kalėdų dovanų

Išskirtinai sėkminguose filmuose besifilmuojantys aktoriai Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris turi galimybę savo 3-ejų dukrelę Wyatt ir beveik 1-erių sūnelį Dimitri kasdien apipilti dovanomis, tačiau jiedu nė neketina to daryti. Pora net neperka vaikams Kalėdų dovanų, teigdami, kad mažiems vaikams nereikia krūvos daiktų ir nenorėdami jų išlepinti.

„Iki šiol mūsų tradicija buvo nepirkti vaikams dovanų. Manome, kad mažesniems, nei 1-erių metų vaikams dovanos nerūpi. Pernai šventėme Kalėdas, Wyatt buvo 2-eji ir visko buvo tiesiog per daug. Mes jai nieko nedovanojome, bet seneliai... Vaikas nebevertina dovanų. Jie net nežino, ko jie nori, jie tiesiog nori daiktų“, - savo poziciją aiškino mama.

Pora nedraudžia seneliams ar giminaičiams pirkti dovanų, tačiau prašo susitarti ir padovanoti vieną daiktą arba paaukoti labdaros fondams jų vaikų vardu.

Tiesa, šiemet, dukrai jau paaugus, jiedu taip pat ketina jai padovanoti vieną dovanėlę. Mažylis Dimitri, mamos teigimu, dar nesuvokia dovanos koncepcijos, tad jos ir negaus: „Mano sūnui 11 mėnesių. Jis gauna papuką ir jam gerai“, - pokalbių laidoje juokėsi dviejų mažylių mama.
 

Komentarai

Žmonės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Europoje tėvais tampama vidutiniškai 29 metų, tuo tarpu Indijoje - sulaukus 19.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai