7 būdai atrodyti liekniau

Atėjus tiek ilgai lauktai vasarai mes dėvime vis mažiau drabužių, o tai reiškia tik vieną dalyką: kūno išpažintys! Visi tie mėnesiai praleisti mėgaujantis gardžiu atostogų maistu nepraėjo be pėdsakų – kai kurios kūno dalys šiek tiek išpampo, o mes tapome mažiau patenkintos savimi, bet, laimei, mes neprivalome slėptis po plačiais drabužiais, kad pasijustume geriau. Žinoma, aš visus noriu padrąsinti sveikai maitintis ir reguliariai sportuoti, bet taip pat svarbu parinkti savo figūros tipui tinkamus drabužius. Taigi, štai jums 7 puikūs patarimai, kaip užmaskuoti problemiškiausias kūno vieteles.

JEIGU JŪSŲ KLUBAI PLATŪS

Nėra visiškai nieko blogo turėti plačius klubus: tai labai moteriška, seksualu ir visos mes juos turime! Bet jei dėl to jūs jaučiatės šiek tiek nepatogiai, patariu jums rinktis platėjančius džinsus. Šio tipo džinsai subalansuoja jūsų figūrą, sukurdami iš jūsų klubų ir kojų dailų trikampį.

JEIGU ESATE ŽEMA

Jeigu norite atrodyti šiek tiek aukštesnė, tiesaus kirpimo vyriško stiliaus džinsai – geriausias pasirinkimas. Jie sukuria ilgesnių bei plonesnių kojų iliuziją, ypač tada, kai derinate juos su pora gundančių aukštakulnių.

JEIGU JŪSŲ PILVAS ŠIEK TIEK ATSIKIŠĘS

Ir kas iš tiesų jo neturi? Rinkitės palaidines, kurios yra šiek tiek laisvesnės priekyje, ir šiek tiek nusmukusios nuo pečių ar klostuotos pečių srityje. Tai puikiai paslėps jūsų pilvuką. Palaidinės su klostėmis yra tiesiog tobulas variantas, nes jos atkreipia dėmesį į kaklo liniją tuo pačiu nukreipdamos nereikalingą dėmesį nuo viduriniosios sekcijos.

JEIGU JŪS NETURITE LIEMENS

Jeigu jūsų liemenį reikia šiek tiek paryškinti, nėra nieko geresnio nei platus diržas. Sekitės jį ant liemens ir derinkite su laisva vasarine suknele, taip padailinsite figūrą ir jūsų liemuo atrodys lieknesnis.

2 psl. »
Šaltinis: Grožio guru

Komentarai (10)

Peckel 2013-02-14 20:47
bet kokios kudos fui,nera ka apkabinti priglausti kat silta butu.
andzela 2013-02-11 09:45
geri ziadimai
lince 2013-02-07 19:10
manau kiekviena moteris mato kas jai patinka kas ne
nina 2012-09-11 09:02
as irgi sutinku su merginomis ,jeigu duodat patarimus tai ir modelius pasirinkit stambias, o ne lieknas mano ir klubai stambus, ir krūtine nemaza ,idomu kaip man tiktu sie rubai
sandra 2012-09-10 20:06
juokingai atrodo,kai rodote ,kaip atrodyti liekniau,pasirinkdami liekniausius modeliu,neprotinga
Justin@ 2012-09-10 09:50
prajuokino paskutinis komentaras,ant pagaliuku uzdejo rubus sako pazekit kaip leknina tokie:) bet taip tikra tiesa. taippogi pritariu :)
iloniukas 2012-09-09 10:35
pritariu (mergaitei ),ant pagaliuku uzdejo rubus sako pazekit kaip leknina tokie:)). tai ant 80 - 90kg tegu uzdeda tada pakomentuosim ar lieknina:)
Mergaite 2012-09-07 19:13
Pateikiate patarimus kaip atrodyti lieknesnems, bet rubus vilki modeliai. Mano nuomone butu praktiskiau jeigu parodytu vizualiai kaip sitie rubeliai istiesu padeda (arba ne)vilkint merginoms kurios nera idealiu formu.
Vida 2012-07-20 13:23
na, nesutinku. Man kuo puikiausiai tinka :)
Urtė 2012-07-19 15:37
jeigu atsikišęs ne tik pilvas, bet ir krūtinė, tokios palaidinės tikrai atrodo nelabai kaip.

Stilius

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Naujagimis vaikas gali matyti žalią ir raudoną spalvas, tačiau nemato mėlynos.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai