4 mitai apie krūtinę po gimdymo

Subliuškusi ir praradusi stangrumą krūtinė po gimdymo – problema, su kuria susiduria daugelis dailiosios lyties atstovių. Ji verčia kompleksuoti ir jaudintis dėl savo išvaizdos. Dėl to moterys neretai vengia nusiimti liemenėlę net prieš savo antrąją pusę bei pasirodyti su bikiniu paplūdimyje. Ką jau kalbėti apie fizinius nepatogumus dėl nukarusio biusto.

„Ne paslaptis, kad daugelio moterų krūtinė po nėštumo ir kūdikio maitinimo suglemba: degeneruoja liaukinis ir riebalinis krūties audinys, biustas nukąra žemyn ir praranda jaunatvišką formą. Panašų efektą kartais sukelia ir didesnio svorio atsikratymas“, – aiškina klinikos „Grožio chirurgija“ plastikos chirurgas Donatas Samsanavičius.

Dažniausi mitai

Dėl krūtinės suglebimo po gimdymo dažnai kaltinami įvairiausi veiksniai. Vienos moterys įsitikinusios, kad didžiausias dailių krūtų priešas yra vaikelio maitinimas krūtimi, tuo tarpu kitos teigia, kad krūtinės išvaizda po gimdymo priklauso nuo to, kaip ja buvo rūpinamasi iki nėštumo.

Tad gydytojas D. Samsanavičius kai kuriuos mitus apie biusto suglebimą lemiančius veiksnius išsklaido, o su kai kuriais vis tik sutinka.

Krūtys nukąra dėl amžiaus. Gydytojas, paklaustas, kas turi daugiausiai įtakos odos elastingumo mažėjimui, teigia, kad labiausiai tai yra nulemta genų jau iš prigimties. Žinoma, bėgant metams taip pat mažėja odos stangrumas ir gebėjimas atsistatyti, tad amžius irgi turi įtakos.

Krūtų suglebimą lemia kūdikio maitinimas. D. Samsanavičius skuba paneigti įsitikinimą, kad labiausiai biusto suglebimą lemia kūdikio maitinimas krūtimi. Jis teigia, jog moksliškai nėra įrodyta, kad tai yra vienintelis lemiamas veiksnys.

2 psl. »
Šaltinis: tv3.lt

Komentarai

Po gimdymo

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Naujagimis vaikas gali matyti žalią ir raudoną spalvas, tačiau nemato mėlynos.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai