15 abortų per 17 metų: Irene Vilar istorija

Irene Vilar baimiansi visuomenės pasmerkimo, tiek dėl pačios sau priskirto „abortų narkomanės“ titulo, tiek dėl knygos „Neįmanoma motinystė“, kurioje moteris aprašo savo patyrimą - 15 abortų per 17 metų, kurių didžiąją dalį ji pasidarė būdama ištekėjusi.

Knygoje moteris atskleidžia itin sudėtingą savo likimą, pasakodama  apie močiutę, Lolitą Lebron, aktyvią Puerto Riko patriotę, kuri dėl savo politinių įsitikinimų buvo kalinama net 25-erius metus. Šios situacijos neištvėrusi Irene mama susirgo depresija, priprato prie raminamųjų vaistų ir galiausiai nusižudė iššokdama iš važiuojančio automobilio. Tąkart mergaitė buvo automobilyje ir dar bandė sulaikyti iš jo šokančią mamą. Jai tebuvo 8-eri metai, kiek vėliau du Irene Vilar broliai įklimpo į heroiną.

Ieškodama žmogiškos šilumos Irene, būdama 15-mete, susižavėjo savo, tuo metu 50-mečiu dėstytoju, už kurio netrukus ištekėjo. Tironiškas vyras naudojosi patiklia mergina, menkai ją vertino, žemino ir nuolat, beveik girdamasis, kartojo, kad ilgiausi jo santykiai netruko nė penkių metų, o vaikai slopina seksualinę aistrą, todėl jie yra visiškai nepageidaujami.

„Pradžioje aš gėriau tabletes, kartais praleisdavau dieną ar dvi, kartais ir visą mėnesį. Vis galvodavau, kad vėliau susiimsiu ir būsiu atsakingesnė. Mano seniau nepastovus ciklas normalizavosi. Kai prasidėdavo mėnesinės aš nuliūsdavau, bet kai sužinojau, kad laukiuosi ir išsigandau, ir kartu buvau maloniai susijaudinusi.“

Žinoma, kiekvieną tokį nėštumą lydėjo ir abortas - apie didžiąją jų dalį moters vyras nė nežinojo. O sužinojęs apie jos nėštumą tiesiog pasakė: „Jeigu nori būti su manimi, tai privalai užtikrinti mano laisvę, o to dalis yra vaikų neturėjimas. Nenoriu būti tavo pasikeitusio gyvenimo auka.“

2 psl. »

Komentarai (10)

Anonime 2019-03-18 01:59
Nesuprantu, kaip tokia monstrė gali miegoti ir save matyti veidrodyje.
Anonimas 2018-10-04 14:33
Negaliu jokios užuojautos jausti. Juokinga pati nevengė pastot tam kad pasidarytu aborta dėl ko užjaust? Pati nesenai turėjau persileidima, 3mėnesiai kiekviena vakara verkiu, naktim sapnuoju. Kaip imanoma pačiai 15kartu nužudyt savo kūdiki? Nepateisinama. Jei būtu nenorėjus po pirmu 2 ar 3kartu būtu apsisaugojus nuo likusiu 10 :)
kristina 2015-10-27 19:01
Ok :-(
kristina 2015-10-27 19:00
Noreciau tureti vaikuti gydytoja ir artimieji sake man negalima tureti vaikuti mes su vyru norim tikrai vaikuti :-(
kristina 2015-10-27 18:58
Man baisu pagalvoti :-(
kristina 2015-10-27 18:57
As esu pries abortus ir pries kontracepcija sunaikina uzsimezgusia gyvybe dievui nuodeme bet as nesmerkiu zmoniu nebent jeigu nestumas reikstu gyvybei pavojus moteris mirtu nepakeltum neisnesciotum vaikuti nepakeltum del sveikatos tik tada leistina kontracepcija abortu tariantys su mylimu vyru mylimu zmogum su mama anyta su giminem su gydytoju su kunigu o taip negalima kontracepcija vartoti ir abortus daryti vaikuti zudyti negalima baznycia draudzia kurios moterys padare abortus po nori negali tureti vaikuti gailesi ispazinti atlieka kunigui kunigas ir dievas atleidzia jeigu moterys gailesi jeigu nesigaili ka pa darysi cia zmogaus sazine ne man teisti bet dievas mato klausykim ka sako musu sirdele protas pasimelskim ir nedarykim klaidu uzjauciu
Kristina 2014-11-02 10:13
Iš kur 15 metų paauglė gali žinot kaip jai gyvent, ką rinktis. Juk mamos neteko labai anksti. Ieškojo meilės, šilumos, užuovėjos, o senas dėstytojas ja pasinaudojo. Ir ko piktintis, kad jos moteriškas aparatas puikiai veikia. Tai gamtos duota. Kitoms taip nepasiseka, tai dabar reikia visas kaltinti pasidarančias valymus?
as 2013-04-23 15:41
o man pikta...yra seimu kurios negali bet laaabai nori tureti vaikiuka! o sita viena po kito...15abortu yra per daug...twgu gimda iskaro pasisalina ir bus ramu.
Lina 2013-04-16 10:38
Rado kuo girtis. 15 metų vaikui jau rūpėjo diedai. Vaikus žudė kaip kačiukus....ir dėl ko? Bjauru net skaityti.
deividas 2013-04-09 22:20
jus atkreipet demesi kad jin 15 metu susizavejo savo destytoju o nes vyras 50 ja kabino ar ka :D beto amzius nera riba beto jai jai patinka lb uz ja vyresni tai kogi ne

Nėštumo planavimas

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Jei vaikas apsinuodijo rūgštimi arba šarmais, jokiu būdu negalima dirbtinai jo vimdyti, nes šios medžiagos dar kartą nudegins gleivinę. Šiuo atveju reikia duoti išgerti 2 stiklines vandens.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai